Hakkımızda


https://youtu.be/4mYsW2Lg6II

Ünsal Tekstil 1985 yılında Çorum Küçük Sanayi Sitesinde firma sahibi Arif Ünsal tarafından kurulmuştur. Firma toptan parça bez, silgi bezi, makine bezi, matbaa bezi, penye bez, üstübü, temizlik bezi, ucuz bez, el silme bezi ticareti gerçekleştirmektedir. Matbaa ve sanayi sektöründe kullanılmak üzere 30x40 cm ölçülerinde özel olarak kesilmektedir. Türkiye'nin her yerine 2 iş günü içerisinde Aras Kargo ile teslimat yapılmaktadır.


MİSYONUMUZ

Şirketimiz imkanlarını en verimli şekilde kullanarak günümüz şartlarında  müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı, kaliteli ve düşük maliyet ile hizmet veren, müşterilerine artı değer katmak suretiyle yaşam kalitesinin artmasına katkı sağlayan, ekip ruhunu benimseyen müşteri memnuniyetini  en üst düzeyde tutan, çevreye saygılı sektöründe lider bir şirket olmaktır. Hizmet verdiğimiz alanlarda öncü olmak bizim uzun dönemli Hedeflerimizdir.


VİZYONUMUZ

Yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizde kendimizi başarı ile temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik.